چرا کابینت کارا انتخاب کنیم؟

اقساط بلند مدت بدون افزایش قیمت

کابینت کارا با تنوع بسیار زیادی که در نحوه پرداخت  برای مشتریان در نظر گرفته است و با اقساط بلند مدت و بدون پیش پرداخت، خرید بی دغدغه و آسانی برای مشتریان دارد.

l

طراحی آشپزخانه 2018

کارا بزرگترین واحد تخصصی طراحی استان با 7 طراح آشپزخانه با طرح های به روز و متفــاوت 2018 اروپایی  بیشترین تنوع طرح را به مشتریان عرضه می کند.

قیمت رقابتی و کیفیـت بالا

با توجه به تولـید صنعتی و انبـوه، آشپزخانه های کـارا با قیمت های کاملا رقابتی و کیفیت بالا بهترین انتخاب برای داشتن آشپزخانه رویایی شما می باشد.

بزرگترین نمایشگاه استان با 9 آشپزخانه

کابینت کارا برای هرچه آسان تر نمـودن انتخاب مشتریان و سهولت در خرید، 9 آشپزخانه کامل را در نمایشـگاه تهیه دیده است تا مشتریان قادر به مشاهده انواع طرحها باشند.

Z

مجموعه برندهای برتر تجهیزات آشپزخانه

مجموعه کارا همواره کوشیده است تا با ارائه بهترین تجهیزات به روز دنیا از معتبرترین برندها برای مشتریان تنوع و کیفیت و دوام را به ارمغان آورد.

اولین در تولید صنعتی و انبوه

کـارا افتخار دارد به عنوان اولیـن تولیدکننده صنعتی استان با تولید انبوه و  اقتصادی به همه هم میهنان در همه اقشار در خرید کابینت مورد علاقه شان خدمت رسانی نماید.

بیشترین تنوع برند با 21 برند مطرح جهان و ایران

با دارا بودن بیشترین تنوع برند لوازم جانبی و تجهیزات محصولات گروه آشپزخانه کارا در چارچوب 21 برند برتر بسیار مشهور در ایران و اروپا و جهان عرضه می‌شود.