چرا کابینت کارا انتخاب کنیم؟

اقساط بلند مدت بدون افزایش قیمت

کابینت کارا تنوع بسیار زیادی را در نحوه پرداخت برای مشتریان در نظر گرفته است که با اقساط بلند مدت و بدون پیش پرداخت، خرید بی دغدغه و آسانی را برای مشتریان رغم می زند.

l

طراحی آشپزخانه

کارا بزرگترین واحد تخصصی طراحی استان یزد با 7 طراح آشپزخانه با طرح های به روز و متفــاوت 2022 اروپایی بیشترین تنوع طرح را در انواع مدل های آشپزخانه کلاسیک،نئوکلاسیک و مدرن به مشتریان عرضه می کند.

قیمت رقابتی و کیفیـت بالا

با توجه به تولـید صنعتی و انبـوه، آشپزخانه های کـارا با قیمت های کاملا رقابتی و کیفیت بالا بهترین انتخاب برای شما می باشد که بتوانید آشپزخانه ای رویایی از نظر زیبایی و کیفیت را داشته باشید.

بزرگترین نمایشگاه استان با 9 آشپزخانه

کابینت کارا برای هرچه آسان تر نمـودن انتخاب مشتریان و سهولت در خرید، 9 آشپزخانه کامل را با انواع متفاوت متریال های با کیفیت و طراحی های متفاوت برای همه ی سلیقه ها در نمایشـگاه تهیه دیده است تا مشتریان قادر به مشاهده انواع طرحها باشند.

Z

مجموعه برندهای برتر تجهیزات آشپزخانه

مجموعه کارا همواره کوشیده است تا با ارائه بهترین تجهیزات به روز دنیا از معتبرترین برندها برای مشتریان تنوع و کیفیت و دوام را به ارمغان آورد.

اولین در تولید صنعتی و انبوه

 کابینت کـارا افتخار دارد به عنوان اولیـن تولیدکننده صنعتی استان با تولید انبوه و  اقتصادی به همه هم میهنان در همه اقشار در خرید کابینت مورد علاقه شان خدمت رسانی نماید.

بیشترین تنوع برند با 21 برند مطرح جهان و ایران

با دارا بودن بیشترین تنوع برند در لوازم جانبی ، اکسسوری و تجهیزات محصولات گروه آشپزخانه کارا در چارچوب 21 برند برتر بسیار مشهور در ایران و اروپا و جهان عرضه می‌شود.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید